Ludzie to istoty stadne, żyją w grupie, żeby sobie pomagać

„Obok nas, tuż obok nas żyją jak za szkłem chore dzieciaki słabe, jak na wietrze liść. Pomóż im pokonać ten wiatr, daj im swoją moc.”

Rodzina Dembińskich razem z synkiem Dawidem zwraca się do Państwa o pomoc finansową, która zostanie przeznaczona na rehabilitację i leczenie Dawidka. Dawidek choruje na mózgowe porażenie dziecięceepilepsjęoczopląs i zanik nerwu wzrokowego. Dawid od trzynastu lat ciężko pracuje na turnusach rehabilitacyjnych.
 Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” udostępniła subkonto dla Dawidka, z tego subkonta regulowane są koszty rehabilitacji i leczenia. Oczywiście jest to możliwe tylko wtedy, kiedy na koncie będą znajdowały się środki finansowe. Największym marzeniem Dawidka jest zagrać kiedyś w piłkę i być samodzielnym. Rodzice Dawida bardzo proszą o pomoc w spełnieniu marzenia syna. Jeśli chcecie Państwo poznać bliżej Dawidka i jego rodzinę a także zobaczyć, na co przeznaczają środki od darczyńców zebrane na jego subkoncie w Fundacji. Zapraszam na strony Dawidka Dembińskiego:
Każda wpłata, nawet najdrobniejsza przybliża Dawidka do realizacji jego marzenia i samodzielności.
Rodzina Dembińskich zdaje sobie sprawę, że nie każdy może pomóc finansowo, ale dużą pomocą jest także rozpowszechnianie tego apelu i informacji o Dawidzie.
            Cała rodzina Dembińskich dziękuje państwu za każdą pomoc.
            Ja krecik, zapraszam, ty także możesz pomóc Dawidowi w rehabilitacji i spełnieniu marzenia. Ten wielki dar serca nic ciebie nie będzie kosztował – przekaż 1% swojego podatku na rzecz Dawida. Pamiętaj, ktoś musi pracować na twoją emeryturę a Dawid jest jeszcze młodziutki może dzięki twojej pomocy będzie mógł pracować na twoją emeryturę.
Możesz się skontaktować z rodzicami:
Beata, Daniel i Dawid Dembińscy
Ul. Kwiatowa 10, 84-218 Łęczyce
tel. 602 236 766
 Więcej o Dawidzie dowiesz się TU
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dawid Dembiński - Mózgowe Porażenie Dziecięce i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s