Podaruj swój 1% podatku dochodowego Dominikowi Januszczakowi

„Anioł zmęczony nocnym czuwaniem, budzi Cię rano swym łaskotaniem. Całuje w czoło, gładzi po ciele, szepczesz – dziękuję Ci mój Aniele. Dzień się rozpoczął, więc szybko wstawaj i swoją miłość Światu rozdawaj. Pożegnaj swego Anioła nocnego a przywitaj innego Stróża dziennego. On ma dziś ważne bardzo zadanie, – więc zrób mu pyszne pierwsze śniadanie, by nabrał siły i mógł Cię bronić przed brudem Świata Twą duszę chronić. Złap za rękę Anioła swego i razem zrobicie wiele dobrego. Więc ruszaj w życie z Aniołem u boku nieść radość innym. Choć chodzisz szybko – dotrzyma kroku.”

Każdy z nas, także TY decydujemy, co zrobimy ze swoim 1% podatku dochodowego. Każdy z nas, także TY możesz pomóc choremu i potrzebującemu – wystarczy chcieć to zrobić. Sam decydujesz, komu oddasz Swój 1% podatku a warto pomyśleć, kto otrzyma Twoje pieniądze. Możesz przekazać Swój 1% podatku Dominikowi Januszczakowi będącemu podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” będącą Organizacją Pożytku Publicznego.

Swój 1% podatku możesz pozostawić bez wskazania odbiorcy Twojego 1% podatku i wtedy Twoje pieniądze otrzyma beztroskie i rozrzutne Państwo, które zapomniało o swoich najsłabszych Obywatelach. Decyzję podejmujesz tylko TY i to od Ciebie zależy, kto będzie miał uśmiech na buziaku po otrzymaniu Twojego 1% podatku. Dominik Januszczak choruje na:

odwarstwienie siatkówki obu oczu,
zaćmę,
– duża krótkowzroczność oka lewego,
– z powodu leczenia sterydami powstała kamica nerkowa i wypłukiwanie się wapnia z organizmu,
– nawracające zapalenia krtani i oskrzeli,
astmę oskrzelową
oraz posiada ślepotę oka prawego.

TWÓJ 1% PODATKU TO WIELKI DAR SERCA, KTÓRY NIC CIEBIE NIE KOSZTUJE A POMOŻESZ W LECZENIU I REHABILITACJI. Zapraszam – daj się namówić i przekaż swój 1% podatku Dominikowi Januszczakowi.

Więcej o Dominiku Januszczaku dowiesz się na tej stronie a jak przekazać swój 1% podatku dowiesz się poniżej. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie trudnej sytuacji potrzebujących Twojej pomocy chorych.

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 9368 Januszczak Dominik darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce “WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”
W polu “KRS” wpisać: 0000037904,
W polu “Wnioskowana kwota” – kwotę, którą chcemy przekazać – nie wyższą niż 1% podatku należnego wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
W polu “Cel szczegółowy 1%” wpisujemy: 9368 Januszczak Dominik

Dominika możesz poznać oglądając film.

Copyright by Marina & krecik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dominik Januszczak - Odwarstwienie siatkówki, Astma oskrzelowa i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s